Язык:Russian
Информация
AGRORYNOK Купить Продать товары и услуги. Цены АГРОРЫНОК Бесплатные объявления товаров и услуг от частных лиц и компаний.
Премиум услуги Группы пользователей Выгодные пополнения Баннерная реклама Бонусные баллы Акции и скидки Продажа и покупка земли в Украине
Добро пожаловать AGRORYNOK! Вход Вы впервые у нас ? Регистрация
Категории
1 - 2 из 3

Описание

Харчові добавки: порошок чорної смородини

Дослідження підтверджують, що головна тенденція на світовому продовольчому ринку нині - популярність здорових продуктів, наприклад, додавання інгредієнтів, які відомі як збагачувальні добавки. Ці тенденції актуальні й в Україні.

Фірма «Агроснаб» пропонує порошок яблучний, чорної смородини, груші, гарбузове та конопляне борошно власного виробництва. Ці харчові добавки мають високі фізико-хімічні показники, харчову та енергетичну цінність. Після вивчення впливу цих збагачувальних добавок, булорекомендовано використовувати їх у поєднанні з різними видами сировини. Також нами встановлені оптимальні умови технології виробництва продуктів і їхнього зберігання, які були б найкращими для збереження у них вітамінів й інших цінних складових.

Ми пропонуємо порошок чорної смородини (ягідна клітковина) як збагачувальну добавку, а також як інгредієнт для вітамінізації виробів. Порошок чорної смородини має широкий спектр використання: в кондитерській галузі (печиво, еклери, бісквіти, кондитерські начинки, джеми, цукерки, батончики, як посипка і декор для десертів тощо), а також у виробництві хлібобулочної продукції. Часто ягідну клітковину використовують у виробництві напоїв, під час приготування йогуртів, молочних десертів та морозива. Оскільки порошок чорної смородини має антиоксидантні властивості, то його використовують для приготування біологічно активних добавок.

Основні переваги застосування порошку чорної смородини - те, що він є натуральним продуктом без Е-коду, не містить інгредієнтів із генно-модифікованих джерел, збагачує продукти харчування вітаміном С і баластними речовинами, має приємний смак і запах, водо- і жирозв’язувальні властивості, стабілізує консистенцію продукту. Завдяки високому вмісту баластних речовин порошок чорної смородини ми також рекомендуємо використовувати для виробництва діабетичних, дієтичних продуктів.

Сподіваємося, що ці збагачувальні добавки дадуть змогу виробляти цікаву та корисну продукцію, яка неодмінно матиме попит у споживачів, а виробнику забезпечить прибуток.

Вадим Омецинський,

заступник директора ТОВ «Агроснаб», (ТМ «Фільварок»)
Комментарии

Нет комментариев. Вход авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий!

Местоположение

Ukraine, Киевская область, Киев
ул.Экскаваторная 30. оф 506, /03062

Адрес электронной почты продавца

Закрыть
liamg@iksnistemo.v.com
- вы не можете копировать и вставлять почту, вам нужно переписать
- не рассылать спам
- задать только вопросы, относящиеся к данному продукту
- не будь грубым
AGRORYNOK Вход в аккаунт
Главная Поиск Мой аккаунт Мои оповещения Личная информация Мои объявления Написать нам Позвонить нам
Поиск
Ключевое слово
Категория
Местоположение

Страна

Область

Город

Фото
Цена

Цена:

-
Дополнительно